Zamykání velhartického hradu aneb ukončení sezóny 2021

V sobotu 30. října od 14 hod. proběhl XXII. ročník běhu o hradní klíč

Tady jsou výsledky:

Pážata 6-8 let

1.    Nela Sofie    Košťálová    8    Řevnice    93    02:04.524
2.    Kristian    Kliment    8    Plzeň    88    02:12.657
3.    Zuzana    Prunerová    8    Klatovy    89    02:14.979
4.    Jiří    Weinfurter    8    Srby    91    02:18.904
5.    Antonín    Veselý    8    Praha 3    71    02:21.143
6.    Štěpán     Kumbera    8    Klatovy    63    02:25.669
7.    Kristýna    Kopačková    8    Petrovice    74    02:27.216
8.    Vojta    Toman    7    Klatovy    78    02:30.222
9.    Magda    Kopačková    6    Petrovice    73    02:31.950
10.    Anna    Schmolová    8    Plzeň    58    02:34.866
11.    Ella    Mejstříková    8    Velhartice    94    02:40.167
12.    Vojta    Hasník     7    Skočice    64    02:47.576
13.    Adam    Vlček    6    Ústí nad Labem    70    02:48.303
14.    Adélka    Vlčková    6    Ústí nad Labem    69    02:55.284
15.    Karolína    Vančurová    6    Klatovy    60    03:02.451
16.    Kačenka    Landfeldová    6    Žichovice    96    03:07.728
17.    Lili    Hrnčířová    6    Sušice    55    03:10.158
18.    Julie    Brodská    6    Plzeň    98    03:19.646

Pážata 9-11 let

1.    Jan    Drábek    9    TK Slavia Plzeň    81    03:51.494
1.    Sofie    Mottlová    10    TK Slavia Plzeň    83    03:51.494
3.    Alfréd    Novotný    9    Norimberk    75    03:52.830
4.    Lucie    Chroustová    9    Chotěšov    90    04:12.650
5.    Karolína    Veselá    11    Praha 3    72    04:13.796
6.    Nikola    Veberová    11    TK Slavia Plzeň    79    04:19.736
7.    Viktorie    Kováříková    9    TK Slavia Plzeň    82    04:21.837
8.    Kristýna    Forstová    9    Sušice    68    04:39.113
9.    Barbora    Sedloňová    10    Dobřichovice    92    04:41.426
10.    Benjamín    Bureš    9    Praha    100    04:43.028
11.    Nikol    Pechová    9    TK Slavia Plzeň    84    04:44.138
12.    Vojta    Aišman    9    Plzeň    85    04:50.454
13.    Beata    Burešová    10    Praha    99    04:57.488
14.    Markéta    Jarošíková    9    Plzeň    67    05:04.812
15.    Adéla    Komárková    10    TK Slavia Plzeň    80    05:05.548
16.    Bára    Hasníková    9    Skočice    65    05:10.024
17.    Anežka    Blechová    11    Dobřany    87    05:11.435
18.    Evelyn    Vošlajerová    9    Praha    66    05:20.165
19.    Michaela    Lacová    11    Velhartice    77    05:20.468
20.    Kristýna    Lacová    11    Velhartice    76    05:20.833
21.    František    Novák    9    Plzeň    61    05:23.015
22.    Kristýna    Polešová    11    Horažďovice    95    05:58.440
23.    Matouš    Landfeld    9    Žichovice    97    06:06.407
24.    Loreta    Dvorská    9    Velhartice    62    06:15.972
25.    Markéta    Schmolová    10    Plzeň    59    06:25.079
26.    Adéla    Blechová    9    Dobřany    86    06:30.547

Panoši

1.    Šimon    Landfeld    15    Žichovice    28    09:37.111
2.    Martin     Slaboch    14    Klatovy    30    09:58.829
3.    Jan    Slaboch    12    Klatovy    31    10:08.606
4.    Tomáš    Pošvář    15    TK Slavia Plzeň    41    10:17.610
5.    Adam    Kotrba    13    TK Slavia Plzeň    45    10:24.645
6.    Jan    Psota    13    TK Slavia Plzeň    46    10:30.196
7.    Adam    Bezděka    15    Praha    57    10:55.947
8.    Eduard    Novotný    12    Norimberk    33    11:25.652
9.    Jiří    Novák    12    Plzeň    34    11:51.893
10.    Tadeáš    Bezděka    12    Praha    56    12:35.979
11.    Samuel    Polaš    12    Horažďovice    27    14.22.402


Hradní dámy

1.    Pavla    Šmídová     Chynín    22    08:44.896
2.    Nikola    Žilenská    Teplice    37    09:07.499
3.    Eliška    Beránková    Teplice    36    10:02.989
4.    Tereza    Krejčová    TK Slavia Plzeň    42    10:05.515
5.    Laura    Nováková    TK Slavia Plzeň    43    10:07.199
6.    Anna    Zdeňková    TK Slavia Plzeň    49    10:24.645
7.    Sofie    Marešová    TK Slavia Plzeň    47    10:30.196
8.    Růžena    Karšňáková    TK Slavia Plzeň    48    10:35.443
9.    Jindra    Zahálková    Chlumčany    24    10:55.947
10.    Veronika    Šafandová    Malý Bor    35    10:58.333
11.    Mirka    Musiolová    Velhartice    54    11:51.893
12.    Žofie    Novotná    Norimberk    25    12:35.979
13.    Magdalena    Růžičková    Hradec Králové    19    12:37.642
14.    Lucie    Poledníková    Klatovy    32    12:39.505
15.    Martina    Musiolová    Velhartice    53    12:54.396
16.    Michaela    Šnebergerová    Plzeň    20    13:13.742
17.    Eliška    Musiolová    Velhartice    52    13:15.977
18.    Andělka    Mejstříková    Velhartice    11    13:54.340

Rytíři

1.    Martin    Šmíd     41    Chynín    14    23:39.267
2.    Tomáš    Peroutka    40    Plzeň    23    26:43.639
3.    Miroslav    Forst    38    Sušice    13    27:31.326
4.    Jan    Mareš     31    Sušice    7    28:42.366
5.    Lukáš    Vávra    42    Úloh    29    28:47.288
6.    Jiří    Nechutný    29    Sušice    8    29:17.794
7.    Šimon    Bureš    29    Klatovy    4    29:26.322
8.    Matěj     Mejstřík    36    Velhartice    1    30:07.496
9.    Prokop    Mejstřík    21    Velhartice    16    31:05.177
10.    Václav    Plánička    30    Plánice    6    32:31.442
11.    Kamila    Růžičková    50    Hradec Králové    18    32:38.993
12.    Miloš    Brejcha    55    Sušice    9    32:51.536
13.    Karel    Brejcha    56    Sušice    12    32:51.998
14.    Ondřej    Vild    17    TK Slavia Plzeň    40    32:53.636
15.    Jiří    Demeter    47    Velhartice    10    33:09.054
16.    Jan    Bouček    18    Klatovy    26    33:25.613
17.    Filip Junior    Musiol    16    Velhartice    50    33:26.788
18.    Tomáš    Jarošík    41    Plzeň    15    33:37.953
19.    Jakub    Holub    13    TK Slavia Plzeň    44    33:38.179
20.    Petr    Mejstřík    57    Velhartice    5    34:33.156
21.    Zdeněk    Weber    50    TK Slavia Plzeň    38    34:36.790
22.    Tomáš    Hájek    41    TK Slavia Plzeň    39    34:37.017
23.    Filip     Musiol    47    Velhartice    51    35:16.925
24.    Michal    Zahálka    36    Plzeň    21    35:28.967
25.    Ivan    Růžička    54    Hradec Králové    17    35:31.030
26.    Karel    Voráček    58    Dolany    77    36:13.038

 

Kdo si ze soutěžících umístěných na 1. - 3. místě nevyzvedl cenu, může si pro ni přijít do 10. 11. na hrad.